![mesaj video transmis de laura vicol dupa eliberarea din arest sunt vie sanatoasa cu niste rani mari in suflet mesaj video transmis de laura vicol dupa eliberarea din arest sunt vie sanatoasa cu niste rani mari in suflet](https://www.antena3.ro/thumbs/landscape/2025/02/16/mesaj-video-transmis-de-laura-vicol-dupa-eliberarea-din-arest-sunt-vie-sanatoasa-cu-niste-rani-mari-in-suflet-952526.webp)
Mesaj video transmis de Laura Vicol după eliberarea din arest: „Sunt vie, sănătoasă, cu nişte răni mari în suflet”
Publicat acum 2 ore si 9 minute
Mașinile care transportă diferite mărfuri au timp de așteptare de 870 de minute pentru a ieși pe la Galați, adică peste 14 ore.
Poliția de Frontieră anunță că timpul de așteptare pentru TIR-uri în vămile Siret și Isaccea este de 900 de minute.
Mașinile care transportă diferite mărfuri au timp de așteptare mare, pe sensul de ieșire din țară, și în Vama Galați (870 de minute) și Vama Albița (180 de minute).
Pe sensul de intrare în țară, cel mai mare timp de așteptare se înregistrează în vama Negru Vodă, peste 12 ore.