![portretul pierdut al unei femei a fost descoperit sub o pictura de picasso cum l au gasit expertii in tabloul din 1901 portretul pierdut al unei femei a fost descoperit sub o pictura de picasso cum l au gasit expertii in tabloul din 1901](https://www.antena3.ro/thumbs/landscape/2025/02/16/portretul-pierdut-al-unei-femei-a-fost-descoperit-sub-o-pictura-de-picasso-cum-l-au-gasit-expertii-in-tabloul-din-1901-952538.webp)
Au fost lupte ca-n ring într-o benzinărie din Cluj-Napoca. Doi șoferi s-au luat la bătaie după ce unul dintre ei, aflat la volanul unui BMW, nu a vrut să stea la coadă și a încercat să se bage în față.
Bătaia a avut loc într-o benzinărie de pe Calea Turzii din Cluj, unde funcționează și o spălătorie auto. La un moment dat, cei doi șoferi s-au dus să își cumpere jetoanele necesare pentru spălătorie. Când s-a întors, un bărbat, aflat la volanul unui BMW, a încercat să se bage în fața unui microbuz, scrie Ziua de Cluj.
Șoferii au început să ia la bătaie, iar violențele au fost surprinse în imagini de o cameră de supraveghere montată pe bordul unei mașini.