![doi jandarmi s au batut in fata unui local iar unul dintre ei a ajuns in stare grava la spital vor fi sesizati procurorii militari doi jandarmi s au batut in fata unui local iar unul dintre ei a ajuns in stare grava la spital vor fi sesizati procurorii militari](https://www.antena3.ro/thumbs/landscape/2024/12/18/doi-jandarmi-s-au-batut-in-fata-unui-local-iar-unul-dintre-ei-a-ajuns-in-stare-grava-la-spital-vor-fi-sesizati-procurorii-militari-941925.webp)
Magdalena Șerban plecase de nouă ani din localitatea natală, Craiova.
A lucrat în străinătate, iar apoi, când s-a întors s-a stabilit în Capitală pentru că nu mai ținea legătura cu familia ei.
Femeia locuia într-un centru social.
Cei care o cunosc spun că nu le-a dat niciodată nimic de bănuit.
Membrii familiei au mai povestit că în timp ce era în Spania ea le-ar fi trimis mai multe scrisori de amenințare. De asemenea, cu trei luni în urmă, în luna septembrie Magdalena Șerban a lucrat ca vânzătoare la un magazin aflat în Gara de Nord. Nemulțumită de condițiile de acolo, ea a depus o plângere pe numele patronului. Şi tot în luna septembrie ea şi-a acuzat fratele că ar fi violat-o când era mică.
Ancheta nu a mers mai departe pentru că polițiștii nu au avut dovezi.